Doma v Chorvátsku
VYHĽADÁVANIE
 aa
 Istria
 Kvarner
 Severná Dalmácia
 Stredná Dalmácia
 Južná Dalmácia
UBYTOVANIE
 Hotely
 Apartmàny
 Plavby
 Aktívna dovolenka
 Vilky a domy
 Firemné programy
 Akcie a zľavy
Hľadať
POŽIADAVKA
Zašlite Vašu
požiadavku
OBJEDNÁVKA
Zašlite Vašu
objednávku
NEWSLETTER
Zaregistrujte sa pre zasielanie noviniek
Odoslať
POČASIE
Facebook
Myway-fb
My Way
Travel
& More
APARTMÁNY
Stredná Dalmácia, Murter / osrtov Murter
Obľúbený priestranný apartmán pre 6 osob. Samostatný dom s jedným apartmánom pre hostí, s veľkou záhradou a parkovacím priestorom.

Stredná Dalmácia, Jezera ostrov Murter
Príjemná vilka so 6 apartmánmi (2+2) a bazénom v mestečku Jezera na ostrove Murter, s krásnym výhľadom na more. Vilka je obklopená záhradou s borovicami, k dispozícii je zastrešené parkovisko. V rámci vily sa nachádza aj malá vináreň.
Severná Dalmácia, Murter
Príjemný a komfortný apartmán nachádzajúci sa na prízemí v lukratívnej časti ostrova Murter sa nachádza medzi dvoma piesočnými plážami: Slanica a Luke, v blízkosti hotela Colentum s výbornou kuchyňou. Vhodný pre 5 osôb.
Severná Dalmácia, Vodice
Apartmánová osada Ville Matilde sa nachádza v píniovom lesíku, v bezprostrednej blízkosti pláže, vzdialené cca 500 m od centra Vodíc, ktré boli vyhlásené za najkrajšie a najupravenejšie prímorské mesto.
V areáli sa nachádza reštaurácia, parkovisko, v blízkosti - caffé bar, konoba, predajňa suvenírov.
Severná Dalmácia, ostrov MURTER
Nové, komfortné a vkusne zariadené apartmány v apartmánovom dome s exkluzívnym výhľadom na more a výbornou tichou polohou. Možnosť kúpania sa v blízkosti apartmánu (skalnaté platne a štrkové plážičky), alebo na známej piesčitej pláži Slanica (5 min.) Všetky apartmány sú klimatizované.
Severná Dalmácia, Dugi Rat
Apartmánový dom Živana sa nachádza v kľudnej vilovej časti, cca 600 m od pláže s výhľadom na more.Moderne zariadený dom (82 m2) pre max 5 osôb, bol kompletne zrenovovaný v roku 2006. Pozostáva z dvoch spální, obývacej izby, dobre vybavenej kuchyne, WC, kúpelňa. Bezplatný prístup na wifi, sat TV. Pri dome sa nachádza záhrada s bazénom. K dispozícii vonkajší gril a záhradné sedenie.
« 1 2 3 4 »
MyWay s.r.o., Mierová 179, 821 05 Bratislava, tel.: +421-2-4363 6692-3 • tel./fax: +421 2 43636691 • e-mail: myway@myway.sk
Člen British Chamber of Commerce in SR a Slovenskej asociácie cestovných kancelárií

Cestovná kancelária je poistená voči úpadku CK podľa Zákona 281/ 2011 v poisťovni UNION a.s. č PZ 2061243 do výšky 10 000 €.

Informácia o ochrane osobných údajov
4 companies
My Way
SACKA
British chamber of commerce in the Slovak republic
Na úvod