Doma v Chorvátsku
VYHĽADÁVANIE
 aa
 Istria
 Kvarner
 Severná Dalmácia
 Stredná Dalmácia
 Južná Dalmácia
UBYTOVANIE
 Hotely
 Apartmàny
 Plavby
 Aktívna dovolenka
 Vilky a domy
 Firemné programy
 Akcie a zľavy
Hľadať
POŽIADAVKA
Zašlite Vašu
požiadavku
OBJEDNÁVKA
Zašlite Vašu
objednávku
NEWSLETTER
Zaregistrujte sa pre zasielanie noviniek
Odoslať
POČASIE
Facebook
Myway-fb
My Way
Travel
& More
ČLÁNKY A AKTUALITY
Šibenický D-Marin Mandalina prístav získal najvyššiu kategorizáciu

Rozhodnutím o kategorizácii 5 kotiev Ministerstva turizmu, šibenický D-Marin Mandalina prístav sa stal prvým prístavom v Chorvátsku s označením najvyššej kategórie.

Toto najvyššie ocenenie zahŕňa okrem kvalitnej infraštruktúry aj mnohé zariadenia a služby pre jachtárov, čím sa Šibenicko-knínsky kraj stáva potenciálnou vrcholovou destináciou na Jadrane. D-Marin Mandalina prístav má 400 morských kotvísk, z ktorých 79 je určených pre megajachty veľkosti od 30 do 140 metrov. S osobitne navrhnutou energetickou infraštruktúrou sa jachtám poskytuje spoľahlivý zdroj energie v súlade s ich špecifickými požiadavkami. Ďalšie zariadenia, ako moderné sanitárne priestory, reštaurácie a bary, robia z prístavu atraktívnu destináciu pre miestnych a medzinárodných hostí. D-Marin Mandalina je taktiež prvým prístavom v Chorvátsku, ktorý získal od The Yacht Harbour Association v Londýne certifikát 5 zlatých kotiev - certifikát kvality kotvísk.

« späť
MyWay s.r.o., Mierová 179, 821 05 Bratislava, tel.: +421-2-4363 6692-3 • tel./fax: +421 2 43636691 • e-mail: myway@myway.sk
Člen British Chamber of Commerce in SR a Slovenskej asociácie cestovných kancelárií

Cestovná kancelária je poistená voči úpadku CK podľa Zákona 281/ 2011 v poisťovni UNION a.s. č PZ 2061243 do výšky 10 000 €.

Informácia o ochrane osobných údajov
4 companies
My Way
SACKA
British chamber of commerce in the Slovak republic
Na úvod