Doma v Chorvátsku
VYHĽADÁVANIE
 aa
 Istria
 Kvarner
 Severná Dalmácia
 Stredná Dalmácia
 Južná Dalmácia
UBYTOVANIE
 Hotely
 Apartmàny
 Plavby
 Aktívna dovolenka
 Vilky a domy
 Firemné programy
 Akcie a zľavy
Hľadať
POŽIADAVKA
Zašlite Vašu
požiadavku
OBJEDNÁVKA
Zašlite Vašu
objednávku
NEWSLETTER
Zaregistrujte sa pre zasielanie noviniek
Odoslať
POČASIE
Facebook
Myway-fb
My Way
Travel
& More
HOTELY
Istria, aaaaaaaaa
aaaaaaaaa
Južná Dalmácia, Jelsa, ostrov Hvar
Fontana Resort sa nachádza ca 500 m od centra mestečka JELSA, v tichom prostredí v miernom svahu priamo pri mori v borovicovom lesíku. Rezort ponúka viac druhov a kategórií ubytovania Súčasťou rezortu sú dva bazény s morskou vodou, jeden pre deti, lehátka a slnečníky. Pool bar s krásnym výhľadom na more, fitnes, reštaurácia s terasou, 2 tenisové kurty, zmenáreň a masáže.
Južná Dalmácia, ostrov Lastovo
Hotel Solitudo sa nachádza na najjužnejšom archipelágu Chorvátska Lastovo, ktorý tvorí hlavný ostrov a 46 malých ostrovčekov. Lastovo je národným parkom - právom nazývaný aj oáza prírody Mediteránu.
Hotel Solitudo je jediný hotel na ostrove, nachádza sa 20 m od mora, v ponuke má 60 izieb zariadených v mediteránskom štýle a 12 luxusne zariadených apartmánov. Hotel je kompletne zrekonštruovaný.
Severná Dalmácia, Ostrov Murter
Colentum je obľúbený hotel s výbornou polohou v uzavretej zátoke, príjemným a ústretovým personálom a vynikajúcou domácou mediteránskou stravou. Nachádza sa pri borovicovom lesíku a v bezprostrednej blízkosti jedinečnej pláže s piesčitým dnom (Slanica).
MyWay s.r.o., Mierová 179, 821 05 Bratislava, tel.: +421-2-4363 6692-3 • tel./fax: +421 2 43636691 • e-mail: myway@myway.sk
Člen British Chamber of Commerce in SR a Slovenskej asociácie cestovných kancelárií

Cestovná kancelária je poistená voči úpadku CK podľa Zákona 281/ 2011 v poisťovni UNION a.s. č PZ 2061243 do výšky 10 000 €.

Informácia o ochrane osobných údajov
4 companies
My Way
SACKA
British chamber of commerce in the Slovak republic
Na úvod